S Troubskem vítězně

Nováčka soutěže z Troubska jsme doma porazili vysokov 9:5.

Arsenal Brno - Sokol Troubsko 9:5 (3:2)

K prvnímu domácímu utkání jsme nastoupili proti nováčkovi soutěže z Troubska. Utkání bylo poměrně vyrovnané s relativně hodně šancemi na obou stranách. Poločasový stav 3:2 sliboval napínavý druhý poločas. Naštěstí se nám podařilo v prvních čtyřech minutách druhého dějství zaznamenat 3 rychlé branky a odskočit soupeři o 4 góly. A jelikož příležitosti, které si vypracoval, nedokázal proměnit, odskočili jsme postupně až na průběžný stav 8:2. Následně jsme si vybrali slabší chvilku a nechali Troubsko vstřelit 3 góly v během tří minut. Nicméně poslední slovo měl kapitán našeho muštva, který v poslední minutě uzavřel skóre na konečných 9:5.

Sestava: Šimoník - Krejčí (K), Táborský, Cvingráf, Baghdasaryan, Tofl, Čuhel
Branky: Cvingráf, Táborský (Cvingráf), Krejčí (Táborský), Cvingráf (Tofl), Cvingráf (Baghdasaryan), Táborský (Baghdasaryan), Baghdasaryan (Cvingráf), Baghdasaryan (Tofl), Krejčí