Zvládli jsme obrat ve Vyškově

Jako již vícekrát v této sezóně jsme v prvním poločase nepředvedli optimální výkon. Nicméně ve druhé půli jsme se zlepšili snad ve všech směrech a dokázali zápas otočit.

Brikety-pelety Vyškov - Arsenal Brno 3:7 (3:0)

Dnes (13.12.) jsme zavítali k dalšímu diviznímu futsalovému zápasu do Vyškova. Soupeřem nám byl tým Brikety pelety Vyškov. Od začátku bylo jasné, že to nebude lehké utkání. Domácí na nás nastoupili hned od začátku a odměnou jim byl už ve druhé minutě úvodní gól. Přehrávali nás rychlou a kombinační hrou. My jsme si vypracovali také pár slibných šancí, ale ztroskotávali jsme na výborném golmanovi domácích. V 11 minutě už to bylo 2:0, kdy domácí kopali přímák, který prošel zdí a po teči skončil v síti. A aby toho nebylo málo, tak minutu před koncem poločasu jsme inkasovali potřetí z nepovedené střely. Druhá půlka začala ale naší aktivní hrou a výsledkem byl pokutový kop ve 26. minutě, který jsme s přehledem proměnili. O minutu později se nechal vyloučit domácí hráč za hrubou urážku rozhodčího a my toho zkušeně využili - 2:3. O další minutu už to bylo 3:3 a domácí nevěděli, kde jim hlava stojí. Všude jsme byli první, vyhrávali jsme osobní souboje a přidali další gól - 3:4. Hráči Vyškova museli otevřít hru a my tak podnikali smrtící brejky. Přidali jsme další 3 branky a konečné skóre 3:7. Odvážíme si z Vyškova 3 body a děkuji klukům, že bojovali až do konce.

Sestava: Šimoník - Krejčí (K), Michalec, Táborský, Varga, Chalupský, Havlík, Tofl
Branky: Tofl (pen.), Chalupský (Táborský), Michalec (Táborský), Varga, Varga (Krejčí), Michalec (Chalupský), Táborský (Krejčí)