ASM bylo nad naše síly

Dolním Loučkám jsme podlehli vysoko 7:2.

ASM Dolní Loučky - Arsenal Brno 7:2 (3:0)

Další utkání nás čekalo v Tišnově, proti dolnoloučskému ASM. První poločas měli více ze hry domácí a především dokázali být produktivnější, když vstřelili 3 branky a nám se nepodařilo ani jednu ze slibných příležitostí přetavit v gól. Zlomový okamžik nastal hned po změně stran, kdy jsme si vytvořili jasnou gólovou příležitost. Tu jsme bohužel neproměnili a z následného brejku nás domácí potrestali čtvrtou brankou. Dále jsme se snažili vstřelit branku, což se nám podařilo až v 31. minutě za stavu 5:0 - to se hezky uvolnil Michalec a prostřelil golmana domácích. Tou dobou se střídali šance na obou stranách a několikrát jsme měli štěstí, že se domácím nepodařilo skóre navýšit. Při powerplay jsme dokázali skórovat podruhé v utkání. Poslední slovo měli ale domácí, když ve 39. minutě upravili na konačných 7:2.
Na šance a držení míče určitě zvítězili domácí. Z našeho pohledu je určitě škoda, že jsme nedokázali proměnit některé ze slibných příležitostí, které jsme si vytvořili. Mohli jsme domácí alespoň více potrápit.

Sestava: Šimoník - Krejčí (K), Cvingráf, Baghdasaryan, Čuhel, Michalec, Varga
Branky: Michalec (Šimoník), Čuhel (Baghdasaryan)